Omschrijving van de vacature
Dan is het Juniorprogramma geknipt voor jou. Het Juniorprogramma wordt georganiseerd door het Belgisch ontwikkelingsagentschap Enabel en biedt jou de kans om één tot twee jaar te gaan werken in een ontwikkelingsproject. Je draait mee in een project van Enabel of van één van de 26 aangesloten Belgische niet-gouvernementele actoren. Je draagt actief bij aan de Duurzame ontwikkelingsdoelstellingen (SDG’s).
In deze functie van Rikolto zet je de value chain van cacao in Oeganda op de kaart, in samenwerking met lokale producenten en de privésector.
Gewenst profielMaster of professionele Bachelor reeds behaald in Economie/Handelswetenschappen/Marketing, met minimum 3 maand professionele ervaring met Business Development.
Ons aanbodSélectionnez le secteur qui vous intéresse ci-dessous et n'oubliez pas votre adresse email!
Souhaitez-vous postuler en un clic et être averti(e) de nos dernières offres correspondant à vos critères ? Connectez vous en tant qu'étudiant!
Inscription gratuite